O nás

   Dopravní firma Šimon & Kolman vznikla v březnu roku 1993 spojením dvou dopravců - pana Jiřího Šimona a pana Josefa Kolmana. V počátcích  se firma orientovala na vnitrostátní a mezinárodní nákladní přepravu vozidly Avia. Sídlila v areálu holandské dopravní společnosti InterHoek  v Lysé nad Labem.

         

   Roku 1995 firma koupila první tahač Liaz s návěsem, čímž rozšířila možnost přepravy nákladů o hmotnosti až 24 tun a začla se zaměřovat na  kamionovou dopravu. O rok později začala firma rozšiřovat svůj vozový park o moderní vozidla značek Mercedes - Benz a Iveco, které brzy  nahradily zastaralé a neekologické vozy Avia a Liaz.

   V roce 1998 dokončila společnost Šimon & Kolman výstavbu vlastního firemního zázemí včetně servisní dílny a skladovacích prostor a přestěhovala se. Zde sídlí dodnes.

   Od roku 1999 rozšířila společnost Šimon & Kolman svou působnost otevřením prodejny autopříslušenství a náhradních dílů pro nákladní vozidla  a servisní dílny pro nákladní vozidla i pro veřejnost.

   I nadále společnost Šimon & Kolman pracovala na zvyšování úrovně a kvality poskytovaných služeb, což zúročila koncem roku 2008, kdy získala certifikát kvality ISO 9001/2000.

    Od roku 2009 se změnila právní forma společnosti Šimon & Kolman na společnost s ručením omezením, úroveň služeb se však tímto nijak nemění. Naopak, jelikož si našich zákazníků a klientů vážíme, legislativní změny v dopravě nás "donutily" zorganizovat školící středisko profesní způsobilosti, jehož provoz jsme nedávno zahájili. Provádíme vstupní i pravidelná školení pro stávající i budoucí profesionální řidiče všech skupin (C, D, E).

   Firmu Šimon & Kolman najdete 35 km severovýchodně od Prahy v Lysé nad Labem, Poděbradově ulici. Zde jsme připraveni řešit veškerá  Vaše dopravní přání a problémy a rádi Vám poskytneme naše služby k plné spokojenosti všech zákazníků.

   Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. Naše společnost Vám nabízí služby v oblasti spedice, mezinárodní kamionové dopravy a logistiky. Naší doménou jsou kusové zásilky - sběrná služba. Celovozové zásilky jsou pro nás samozřejmostí.

    

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit pro Vás komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.